4611X-101-221LF
MFR.Part #
4611X-101-221LF
JLCPCB Part #
C5506000
Package
SIP-11
Description
10 11 200mW 220Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-11 Resistor Networks, Arrays ROHS