4604X-102-121LF
MFR.Part #
4604X-102-121LF
JLCPCB Part #
C1358626
Description
120Ω 2 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS