1130-8R2M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1130-8R2M-RC
JLCPCB Part #
C1336479
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
21A 4mΩ 8.2uH ±20% 插件,D27.9xL21.3mm Power Inductors ROHS