3009P-1-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3009P-1-100LF
JLCPCB Part #
C6405308
Package
Plugin
Description
10Ω 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS