SMD0603-050/16N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD0603-050/16N
JLCPCB Part #
C49073058
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.05mm 1.85mm 100ms 100mΩ 16V 1A 40A 500mA 500mW 800mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS