SMD1206-050/24N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1206-050/24N
JLCPCB Part #
C49073020
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.8mm 100A 100ms 150mΩ 1A 24V 3.4mm 500mA 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS