SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C511912
Package
SMC(DO-214AB)
Description
102.7A 18V 1uA 20V 29.2V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS