5.0SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C5125702
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 51V 56.7V 5kW 5uA 60.7A 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS