LTM8061EV-4.1#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTM8061EV-4.1#PBF
JLCPCB Part #
C690746
Package
LGA-77(9x15)
Description
-40℃~+125℃ 1 2A 4.1V 4.95V~32V LGA-77(9x15) Battery Management ROHS