LTM8061IV-4.1#PBF
MFR.Part #
LTM8061IV-4.1#PBF
JLCPCB Part #
C690750
Description
-40℃~+125℃ 1 2A 4.1V 4.95V~32V LGA-77(9x15) Battery Management ROHS