LTM8061EV-4.2#PBF
MFR.Part #
LTM8061EV-4.2#PBF
JLCPCB Part #
C690747
Description
-40℃~+125℃ 1 2A 4.2V 4.95V~32V LGA-77(9x15) Battery Management ROHS