LTM8061IV-8.2#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTM8061IV-8.2#PBF
JLCPCB Part #
C690752
Package
LGA-77(9x15)
Description
-40℃~+125℃ 2 2A 4.95V~32V 8.2V LGA-77(9x15) Battery Management ROHS