LTC3807HUDC#PBF
MFR.Part #
LTC3807HUDC#PBF
JLCPCB Part #
C686097
Package
QFN-20-EP(3x4)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 4V~38V 900kHz Buck Buck Yes QFN-20-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS