LTC3807EUDC#PBF
MFR.Part #
LTC3807EUDC#PBF
JLCPCB Part #
C686093
Package
QFN-20-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 4V~38V 900kHz Buck Buck Yes QFN-20-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS