LT3065HDD-1.5#PBF
MFR.Part #
LT3065HDD-1.5#PBF
JLCPCB Part #
C670174
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+150℃ 1 1.5V 45V 500mA 78dB@(120Hz) Fixed Positive DFN-10-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS