LT3015EDD-2.5#PBF
MFR.Part #
LT3015EDD-2.5#PBF
JLCPCB Part #
C666284
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.1mA 1.5A 2.5V 30V 310mV 60uVrms 62dB@(120Hz) Fixed Negative Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection DFN-8-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS