LT3065EDD-1.5#PBF
MFR.Part #
LT3065EDD-1.5#PBF
JLCPCB Part #
C670146
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V 45V 500mA 78dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive DFN-10-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS