LT1129CT-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1129CT-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C661201
Package
TO-220-5
Description
0℃~+125℃ 1 3.3V 30V 64dB@(120Hz) 700mA 700mV@(700mA) Fixed Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive TO-220-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS