LT1129IT-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1129IT-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C662836
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 30V 64dB@(120Hz) 700mA 700mV@(700mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-220-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS