LT1121CN8-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1121CN8-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C662052
Package
PDIP-8
Description
0℃~+125℃ 1 150mA 3.3V 30V 50uA 58dB@(120Hz) 700mV@(150mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive PDIP-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS