LT1110CN8-12#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1110CN8-12#PBF
JLCPCB Part #
C662036
Package
PDIP-8
Description
0℃~+70℃@(TA) 1 1.5A 12V 1V~30V 70kHz Boost、Buck Buck、Boost Built-in Fixed No PDIP-8 DC-DC Converters ROHS