LT1111CN8-12#PBF
MFR.Part #
LT1111CN8-12#PBF
JLCPCB Part #
C662039
Package
PDIP-8
Description
0℃~+70℃@(TA) 1 12V 2V~30V 72kHz Boost、Buck、Inverting Buck、Boost Built-in Fixed No PDIP-8 DC-DC Converters ROHS