AD9283BRSZ-RL100
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD9283BRSZ-RL100
JLCPCB Part #
C653448
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25LSB 100MHz 100MHz 130ppm/℃ 2.7V~3.6V 46.5dB 8 Built-in External Yes SSOP-20-208mil Analog to Digital Converters (ADC) ROHS