ADP7118ARDZ-2.5
MFR.Part #
ADP7118ARDZ-2.5
JLCPCB Part #
C659353
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 11uVrms 2.5V 200mA 200mV@(200mA) 20V 88dB@(10kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS