AD7376ARUZ10-R7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD7376ARUZ10-R7
JLCPCB Part #
C650876
Package
TSSOP-14
Description
-300ppm/℃ -40℃~+85℃ 1 10kΩ 128 4.5V~16.5V、4.5V~33V 470kHz SPI ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS