AD7376ARWZ10-RL
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD7376ARWZ10-RL
JLCPCB Part #
C650880
Package
SOIC-16-300mil
Description
-300ppm/℃ -40℃~+85℃ 1 10kΩ 128 20V~30V 470kHz SPI ±30% SOIC-16-300mil Digital Potentiometers ROHS