AD5243BRMZ10
MFR.Part #
AD5243BRMZ10
JLCPCB Part #
C649398
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 2 2.7V~5.5V 256 35ppm/℃ 600kHz I2C Linear ±20% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS