AD8400ARZ50-REEL
MFR.Part #
AD8400ARZ50-REEL
JLCPCB Part #
C652769
Package
SOIC-8-150mil
Description
-40℃~+125℃ 1 10nA 125kHz 1LSB 2.7V~5.5V 256 500ppm/℃ 50kΩ Linear SPI ±30% SOIC-8-150mil Digital Potentiometers ROHS