AD5206BRZ10-REEL
MFR.Part #
AD5206BRZ10-REEL
JLCPCB Part #
C649345
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 2.7V~5.5V 256 6 700ppm/℃ 721kHz Linear SPI ±30% SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS