AD5204BRZ50-REEL
MFR.Part #
AD5204BRZ50-REEL
JLCPCB Part #
C649339
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+85℃ 137kHz 2.7V~5.5V 256 4 50kΩ 700ppm/℃ Linear SPI ±30% SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS