AD5206BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5206BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C209415
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 2.7V~5.5V 256 6 700ppm/℃ 721kHz Linear SPI ±30% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS