AD5122BRUZ100
MFR.Part #
AD5122BRUZ100
JLCPCB Part #
C649249
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 128 2 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 3MHz EEPROM Linear SPI ±8% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS