AD5122ABRUZ100
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5122ABRUZ100
JLCPCB Part #
C649243
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 128 2 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 3MHz EEPROM I2C Linear ±8% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS