AD5110BCPZ80-RL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5110BCPZ80-RL7
JLCPCB Part #
C649206
Package
LFCSP-8-EP(2x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 128 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 4MHz 80kΩ EEPROM I2C Logarithmic ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS