PTC10LH01-102A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC10LH01-102A2020
JLCPCB Part #
C6256372
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS