PTC10LH01-104A2020
MFR.Part #
PTC10LH01-104A2020
JLCPCB Part #
C6365442
Description
1 100kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS