PTC10LH01-202A2020
MFR.Part #
PTC10LH01-202A2020
JLCPCB Part #
C6629834
Description
1 2kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS