PTC10LH01-103A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC10LH01-103A2020
JLCPCB Part #
C5710670
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS