OQ1112800300G
MFR.Part #
OQ1112800300G
JLCPCB Part #
C5702855
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS