OQ1112500300G
MFR.Part #
OQ1112500300G
JLCPCB Part #
C5839026
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS