OQ2112800300G
MFR.Part #
OQ2112800300G
JLCPCB Part #
C6622612
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x21P 21 21P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS