OQ1712800300G
MFR.Part #
OQ1712800300G
JLCPCB Part #
C6350556
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 17 17P 1x17P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS