57102-G06-25LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
57102-G06-25LF
JLCPCB Part #
C3334311
Package
Plugin,P=2mm
Description
1.5mm 2 2.5mm 200V 2A 2mm 2mm 4mm 50P Black Copper alloy Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS