PT6KV-103A2020-PM
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT6KV-103A2020-PM
JLCPCB Part #
C6256351
Package
Plugin
Description
1 100mW 10kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS