SH50C-0.64-470
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH50C-0.64-470
JLCPCB Part #
C17252104
Package
Plugin,24.1x15.2mm
Description
160mΩ 470uH 640mA ±20% Plugin,24.1x15.2mm Power Inductors ROHS