SH150C-2.50-167
MFR.Part #
SH150C-2.50-167
JLCPCB Part #
C17597009
Package
Plugin,24.1x15.2mm
Description
140mΩ 167uH 2.5A ±20% 插件,24.1x15.2mm Power Inductors ROHS