R3N-2013-23-5230-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R3N-2013-23-5230-WTL
JLCPCB Part #
C6637256
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 10ms 230V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 440V@AC 8ms AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS