R15-2013-23-5230-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-2013-23-5230-WTL
JLCPCB Part #
C6164143
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 10ms 12ms 230V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 440V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS