R2N-2012-23-1110-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R2N-2012-23-1110-WTL
JLCPCB Part #
C6749785
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 110V 12A 13ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 440V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS