R4N-2014-23-1110-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R4N-2014-23-1110-WTL
JLCPCB Part #
C5716507
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 110V 13ms 250V@AC 3ms 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS